Hírek

2016.10.30.Az újonc siófoki vendégjátéka| 1 hozzászólás

Sűrű menetrendben élek jelenleg. Nagy szükségem volt egy olyan programra, ami kikapcsol. Ezért aztán adott volt, hogy ellátogatok az újonc kisvárdai csapat Beszédes csarnok-beli vendégjátékára.[tovább]

2016.08.01.A női válogatott kerete| 1 hozzászólás

Kim Rasmussen, a magyar női válogatott július 1-je óta hivatalban lévő szövetségi kapitánya kihirdette 24 fős keretét az együttes augusztus 8-14. közötti edzőtáborára. A csapat egy hétig Hévízen készül együtt. A válogatott...[tovább]

2016.07.18.A döntők összefoglalója| Nincs hozzászólás

A világbajnokság zárónapjának összefoglalója, a férfiaknál Horvátország, a nőknél Spanyolország ült fel a sportág legmagasabb trónjára.[tovább]

2016.07.18.Mindkét magyar csapat a 4. helyen| Nincs hozzászólás

A magyar női és férfi válogatott is a világbajnokság 4. helyén végzett, a nők Norvégia, a férfiak Katar ellen szenvedett vereséget a bronzmérkőzésen, szétlövésben. A nőknél spanyol, a férfiaknál horvát siker született. ...[tovább]

2016.06.15.Kijutott a Vb-re a férfi válogatott| 1 hozzászólás

30-25-re győzte le a magyar férfi válogatott Szerbia csapatát a 2017-es világbajnoki selejtező visszavágóján, így biztosan résztvevője a franciaországi tornának. Mikler kitűnő védéseivel biztosan tartotta a lelket a magyar...[tovább]

2016.06.05.Gólzáporos győzelem Érden| Nincs hozzászólás

44-13-ra győzte le a magyar női válogatott Finnország csapatát a 2016-os EB selejtező utolsó mérkőzésén, ezzel első helyen zárta csoportját.[tovább]

2016.06.01.Biztos sikerrel jutottunk ki az Eb-re| Nincs hozzászólás

Kilenc gólos győzelmet aratott Szlovákiában a magyar női válogatott, ezzel kijutott a svédországi Európa-bajnokságra, és amennyiben vasárnap Érden legyőzi a finneket, csoportelsőként zárja a kvalifikációt. [tovább]

2016.05.29.Ezüstérmes a Veszprém| 3 hozzászólás

Szünetben négy, majd kilenc góllal is vezetett a BL-döntőben a Veszprém, de végül hosszabbítás után hétméteresekkel a Kielce nyert a kölni FINAL4-ban. [tovább]

2016.05.28.BL-döntős a Veszprém| 1 hozzászólás

Gigászi csatában, a hosszabbításban mutatott lenyűgöző játékkal a Veszprém 31-28-ra legyőzte a Kielt, és bejutott a Bajnokok Ligája-döntőjébe. Az ellenfele az esélyesebbnek vélt PSG-t búcsúztató Kielce lesz.[tovább]

2016.05.25.Női keret az Eb-selejtezőkre| 1 hozzászólás

Kihirdette 18 fős keretét a közelgő Eb-selejtezőkre Elek Gábor és Ambros Martin, a magyar női válogatott két szövetségi kapitánya. A csapat május 30-án kezdi meg a közös munkát Budapesten, június 1-jén a szlovákiai Nagymihályon...[tovább]

2016.05.24.Bajnok a Győr| 1 hozzászólás

A Ferencváros 2015-ös bajnoki címét követően visszahódította az elsőséget a Győri Audi ETO, Görbicz Anitáék 2005 óta tizedszer diadalmaskodtak az NB I-ben. [tovább]

2016.05.19.Négygólos győri előny a döntőben| 4 hozzászólás

A Győr hazai pályán 26-22-re legyőzte a címvédő Ferencvárost a női kézilabda NB I döntőjének első mérkőzésén. A visszavágót jövő kedden rendezik a Népligetben.[tovább]

2016.05.18.Rasmussen az új női kapitány| 2 hozzászólás

Július 1-től négy éven keresztül Kim Rasmussen, az idén Bajnokok Ligáját nyerő dán szakember tölti be a magyar női válogatott szövetségi kapitányi posztját.[tovább]

2016.05.14.Otthon győzte le a Veszprém a Szegedet| 1 hozzászólás

A címvédő MVM Veszprém hazai pályán egy góllal legyőzte az alapszakaszgyőztes Mol-Pick Szegedet a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásában.[tovább]

2016.05.08.BL-győztes a Bukarest| 3 hozzászólás

29-26-ra győzte le a Győri ETO KC csapatát a CSM Bukarest együttese a Bajnokok Ligája döntőjében, megszerezve ezzel a klub első BL-győzelmét. A rendes játékidő végén 22-22, az első hosszabbítás után 25-25-es állás után a...[tovább]

2016.05.08.A Vardaré a bronzérem| Nincs hozzászólás

A macedón Vardar Szkopje zárt harmadikként a női kézilabda Bajnokok Ligájában, miután a vasárnapi bronzmérkőzésen 30-28-ra legyőzte a címvédő montenegrói Buducnost Podgoricát a Papp László Budapest...[tovább]

2016.05.07.Bukarest a másik döntős| 1 hozzászólás

Kisebb meglepetésre 27-21-re legyőzte a CSM Bukarest együttese a Vardar csapatát a Bajnokok Ligája második elődöntőjében, így vasárnap háromnegyed hattól a Győr ellenfele lesz a döntőben. [tovább]

2016.05.07.Döntőben a Győr!| 1 hozzászólás

Óriási küzdelemben, remek védekezéssel egy gólos győzelmet aratott a Győr a budapesti EHF FINAL4 elődöntőjében a címvédő Buducnost ellen, így vasárnap ismét a kontinens trónjára ülhet![tovább]

2016.05.06.Kupagyőztes a Kohász!| 2 hozzászólás

Különösen a második félidőben fantasztikusan kézilabdázott a Dunaújvárosi Kohász az EHF-kupa visszavágóján, így 29-21-re diadalmaskodott a Metzingen ellen, és 17 évvel a Bajnokok Ligája-sikerét követően ismét nemzetközi kupát...[tovább]

2016.05.01.MK-győztes a Győr| 2 hozzászólás

A Tippmix Török Bódog női Magyar Kupa négyes döntőjének fináléjában a Győri Audi ETO hat góllal verte az Érdet, ezzel sorozatban tizenkettedik alkalommal hódította el az MK-t, és az örökranglista élére állt. A 3. helyet az FTC...[tovább]

2016.04.30.Ledolgozható dunaújvárosi hátrány| Nincs hozzászólás

Remekül hajrázott a Dunaújváros a női EHF-kupa döntőjének első mérkőzésén, így csak 28-26-ra kapott ki a TuS Metzingen otthonában. A szép reményekkel kecsegtető visszavágót május 6-án rendezik meg...[tovább]

2016.04.30.A Veszprém bejutott a négyes döntőbe| 1 hozzászólás

Sorozatban harmadszor jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe az MVM Veszprém.[tovább]

2016.04.21.A FINAL4 játékvezetői| Nincs hozzászólás

A norvég Kjersti Arntsen-Guro Röen páros vezeti május 8-án Budapesten a női Bajnokok Ligája döntőjét.[tovább]

2016.04.21.Újabb szektorok a FINAL4-ra| Nincs hozzászólás

A résztvevő csapatok jegyigényeinek véglegesítését követően újabb szektorok nyíltak meg a május 7-8-i budapesti Women’s EHF FINAL4, azaz a női Bajnokok Ligája négyes döntője iránt érdeklődők számára.[tovább]

2016.04.18.Nyerj VIP-jegyet a Final4-ra| Nincs hozzászólás

Az Európai Kézilabda Szövetség kincsvadászatot hirdet április 19-én, kedden Győrben! Aki megtalálja a Győrben elrejtett kézilabdát kettő VIP belépővel lesz gazdagabb a május 7-8-i budapesti FINAL4-ra![tovább]

2016.04.17.Férfi MK: büntetőkkel győztes a Veszprém| Nincs hozzászólás

BOMBA! férfi Magyar Kupa négyes döntőjének fináléjában rendkívül izgalmas mérkőzésen döntetlenre végzett egymással a Szeged és a Veszprém, a büntetőpárbajt azonban a bakonyiak nyerték, és ezzel 25. alkalommal hódították el a...[tovább]

2016.04.15.Sorsoltak a Final4-ra| Nincs hozzászólás

Pénteken Budapesten kisorsolták a május 7-8-án a Papp László Sportarénában sorra kerülő Women’s EHF FINAL4 elődöntőinek párosítását. [tovább]

2016.04.10.Olimpia Spanyolország nélkül| Nincs hozzászólás

Lemarad a riói olimpiáról a spanyol férfi válogatott, miután vasárnap csak két góllal tudott nyerni Svédország ellen a malmöi olimpiai selejtező utolsó fordulójában. Ezzel az eredménnyel hármas holtverseny alakult ki a...[tovább]

2016.04.10.EHF-kupa: döntőben az Újváros!| Nincs hozzászólás

Nem tudta megtartani idegenben szerzett két gólos előnyét a Dunaújváros a dán Randers ellen az EHF-kupa elődöntőjében, de nem is volt rá szükség: idegenben dobott több góllal az Újváros lett a finalista! [tovább]

2016.04.09.Kiütötte a Győr a Ferencvárost| 4 hozzászólás

A Győr kettős győzelemmel jutott be a budapesti Final Fourba a női kézilabda Bajnokok Ligájában, miután 17 gólos különbséggel megnyerte a Ferencváros elleni negyeddöntős párharc szombati visszavágóját.[tovább]

2016.04.09.Harcolt, de kikapott a férfi válogatott| Nincs hozzászólás

28-25-re győzte le Franciaország válogatottja a magyar férfi nemzeti együttest a mai felkészülési mérkőzésen Toulonban.[tovább]

2016.04.03.SEHA-liga: címvédő a Veszprém| Nincs hozzászólás

Az elődöntőhöz hasonlóan óriásit küzdött az MVM Veszprém a SEHA-liga varasdi döntőjében, s jobban kézilabdázva, jó végjátékkal 28-26-ra legyőzte a macedón Vardar Szkopjét, így megvédte elsőségét a...[tovább]

2016.04.02.A Győr 13 góllal nyert| 1 hozzászólás

A Győri Audi ETO KC kiütéses győzelmet aratott a Ferencváros vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében: 31-18-ra nyerte a párharc első mérkőzését szombaton Dabason.[tovább]

2016.03.26.Győri győzelem a Fradi ellen| Nincs hozzászólás

A K&H női kézilabda liga 21. alapszakasz fordulójában Győrbe látogatott az FTC Rail-Cargo Hungária gárdája, és nem úszta meg a komoly vereséget a fővárosi alakulat. Az Audi ETO a 10 gólos Linn Sulland vezérletével 33-22-re...[tovább]

2016.03.23.Férfi keret a franciák ellen| 1 hozzászólás

Xavi Sabaté, a magyar férfi válogatott szövetségi kapitánya kihirdette 19 fős keretét az olimpiai- és vb-címvédő Franciaország elleni április 9-i touloni mérkőzésre, valamint az azt megelőző felkészülési időszakra....[tovább]

2016.03.21.Végleges a női olimpiai mezőny| Nincs hozzászólás

Véget értek a női olimpiai selejtezők. Az ötkarikás játékokra a kvalifikációs tornákról Hollandi és Franciaország, Románia és Montenegró, valamint Oroszország és Svédország jutott ki.

[tovább]

2016.03.13.Egy góllal győztek a lengyelek| 1 hozzászólás

Már egy döntetlen is elég lett volna a magyar válogatottnak vasárnap a lengyelek ellen, hogy bebiztosítsa részvételét a decemberi Európa-bajnokságon. Szoros mérkőzésen a mieink egy gólos vereséget szenvedtek, így júniusban a...[tovább]

2016.03.11.Sabaté az új szövetségi kapitány| Nincs hozzászólás

Xavi Sabatét, az MVM Veszprém spanyol vezetőedzőjét nevezte ki a magyar férfi válogatott szövetségi kapitányának a Magyar Kézilabda Szövetség. A tréner megbízatása a Magyarország-Szerbia vb-selejtező párharc végéig, azaz 2016....[tovább]

2016.03.09.Közelebb az Eb-hez| 1 hozzászólás

Három góllal győzött a vb-4. lengyelek otthonában a magyar női válogatott Eb-selejtezőn, ezzel óriási lépést tett a svédországi kontinensviadalon való részvétel felé. Vasárnap a két együttes ismét egymás ellen lép pályára...[tovább]

2016.03.03.Amorim marad, Kovacsics távozik| 1 hozzászólás

A belső posztokon két távozó, egy érkező és egy szerződés hosszabbítás a Győri Audi ETO KC jövő évi keretében. Távozik Linn Sulland és Kovacsics Anikó, új játékosként pedig érkezik a már bejelentett Nora Mörk, továbbá három évre...[tovább]

2016.03.03.30 éves történt| Nincs hozzászólás

Március 8-án ünnepeljük a magyar férfi kézilabda-válogatott felnőtt világversenyen szerzett eddigi egyetlen érmének harmincadik évfordulóját: 1986-ban Zürichben világbajnoki 2. lett a nemzeti együttes. [tovább]

2016.02.29.Női keret az Eb-selejtezőkre| 1 hozzászólás

Elek Gábor és Ambros Martín, a magyar női válogatott szövetségi kapitányai kihirdették a nemzeti csapat 18 fős keretét a márciusi Lengyelország elleni Eb-selejtezőkre. A csapat március 5-én tartja első közös edzését, március 9-én...[tovább]

2016.02.29.Jegyek a magyar-lengyel meccsre| Nincs hozzászólás

Megkezdődött a jegyárusítás a március 13-i érdi Magyarország-Lengyelország női Eb-selejtezőre. A belépők 2200, 1800 és 1200 (állóhelyek) forintos áron kaphatók.[tovább]

2016.02.29.FTC-ETO BL-negyeddöntő| Nincs hozzászólás

Legalább döntetlent kellett elérnie a Győrnek Bukarestben a női Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában, hogy csoportja 2. helyén végezzen. A magyar együttes remek első félidő kicsit visszaesett, ám végül két góllal...[tovább]

2016.02.19.Final4 jegyakció február 22-én| Nincs hozzászólás

Mindössze 75 nap van hátra a női klubkézilabda csúcseseményéig, a Papp László Budapest Sportarénában sorra kerülő WOMEN’S EHF FINAL4-ig, azaz a női Bajnokok Ligája négyes döntőjéig. A szervezők ismét akciós árú jegyeket kínálnak...[tovább]

2016.02.15.Közlemény - PLER-Komló| 1 hozzászólás

A Magyar Kézilabda Szövetség megdöbbenéssel értesült a 2016. február 12-én, pénteken sorra került PLER-Budapest–Sport36-Komló férfi felnőtt élvonalbeli kézilabda-mérkőzéssel kapcsolatos hírekről. [tovább]

2016.02.15.Strandkézilabda VB Budapesten| Nincs hozzászólás

2016. július 12-18. között a margitszigeti Palatinus-strand területén kerül sor a 7. Strandkézilabda-világbajnokságra, amelynek során női és férfi válogatottunk is érmekért száll harcba. A viadal Szervező Bizottsága már megkezdte...[tovább]

2016.02.13.Egy pont a Fradinak| 1 hozzászólás

Döntetlen eredménnyel (29-29) végződött az FTC Rail Cargo Hungaria - Rosztov Don Bajnokok Ligája mérkőzés a középdöntő negyedik fordulójában.[tovább]

2016.02.12.Sulikézi Fesztivál Angyalföldön| Nincs hozzászólás

Február 13-14-én Budapesten az Angyalföldi Sportközpontban (Budapest XIII. kerület, Rozsnyay utca 6-8.) kerül megrendezésre a Sulikézi Fesztivál, amelyen a Kézilabda az iskolában program 117 iskolájából 55 iskola 120 csapata (62...[tovább]